Úvod Rozvaděčová technika Chrániče 6 kA chránič LFE-25-2-300A /OEZ:46397/
chránič LFE-25-2-300A /OEZ:46397/
Kód produktu LFE-25-2-300A
Kód dodavatele OEZ:46397
EAN kód 8590125463979
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2pól, Inc 6 kA, typ A