Úvod Novinky

Novinky

OTEVÍRACÍ DOBA PROSINEC 2020 - LEDEN 2021

Změněná otevírací doba během Vánoc a po Novém roce ! 

Přejeme všem svým zákazníkům a obchodním partnerům krásné Vánoce a v Novém roce mnoho osobních i pracovních úspěchů!

Ekolamp - zpravodaj říjen 2020

Co mimo jiné přinese nový zákon o výrobcích s ukončenou životností

Přijmeme zaměstnance na pozici: Prodejce / Řidič

Hledáme zaměstnance na pozici prodejce / řidič. Práce ve skladu elektorinstalačního materiálu. Příprava a rozvoz zboží dodávkou na pravidelných trasách ve východočeském kraji. Obsluha zákazníků na prodejně.

Ekolamp - zpravodaj srpen 2020

Vážení a milí přátelé,

V médiích proběhla zpráva, že se omezuje zpětný odběr elekrozařízení určité značky ze sběrných dvorů. V této souvislosti bychom Vás chtěli ubezpečit, že EKOLAMP ze všech míst své sběrné sítě odveze veškerá vysloužilá elektrozařízení ze skupin 3, 4 a 5, a to bez ohledu na výrobce elektrozařízení.

K jističům a chráničům ABB odměna

Za každý nákup 1ks proudového chrániče, nebo za jednorázový nákup balení (10ks) vybraných jističů, získáte bonusem 100Kč poukázku Sodexo.

Ekolamp - zpravodaj červen 2020

Vážení a milí přátelé,

předchozí náročné období je za námi a vše se vrací do normálních kolejí. Ani doba koronovarivá nás však nezbrzdila v naší práci a tak pro Vás máme spoustu nových informací a aktualit.

Přejeme Vám příjemné čtení, krásné letní dny a především pevné zdraví.

OTEVÍRACÍ DOBA PROSINEC 2019 - LEDEN 2020

Změněná otevírací doba během Vánoc a po Novém roce ! 

Přejeme všem svým zákazníkům a obchodním partnerům krásné Vánoce a v Novém roce mnoho osobních i pracovních úspěchů!

Ekolamp - zpravodaj říjen 2019

Přinášíme vám odkaz na říjnové číslo zpravodaje, kde nás zaujal odkaz na vyhledavač sběrných míst "Kam s ním". Jednoduše zadáte typ odpadu a zobrazí se vám nejbližší sběrná místa, kde je můžete odevzdat.

Pozvánka na podzimní prezentaci ABB dne 19.11.2019

V úterý 19.11.2019 si vás dovolujeme pozvat na prezentaci novinek ze sortimentu ABB.  Prezentace proběhne od 7:00 do 13:00 hodin v České Skalici (ul.Tyršova 143) na prodejně elektro - Hartman.

Pozvánka na podzimní prasátko s OEZ dne 09.10.2019

Ve středu 09.10.2019 si vás dovolujeme pozvat na prezentaci novinek společnosti OEZ s.r.o. a přidruženou prezentaci firem Thermo-control CZ a Intelek.  Prezentace proběhnou od 7:00 do 13:00 hodin v České Skalici (ul.Tyršova 143) na prodejně elektro - Hartman.