Úvod Novinky

Novinky

Pozvánka na letní prasátko s OEZ dne 14.07.2021

Ve středu 14.07.2021 si vás dovolujeme pozvat na prezentaci novinek společnosti OEZ s.r.o. Prezentace proběhne od 7:00 do 14:00 hodin v České Skalici (ul.Tyršova 143) na prodejně elektro - Hartman.

Ekolamp - novinky

16.06.2021 00:00

Ekolamp - novinky

Ekolamp pro Vás nachystal další číslo Zpravodaje. Nový zákon o výrobcích s ukončenou životností přinesl řadu změn, které nyní postupně Ekolamp zpracovává do přehledných informačních materiálů, abychom Vám pomohli vše správně pochopit a aplikovat.

Přijmeme zaměstnance na pozici: Prodejce / Skladník

Hledáme zaměstnance na pozici prodejce / skladník. Práce ve skladu elektorinstalačního materiálu. Obsluha zákazníků na prodejně. Příprava zboží pro zákazníky.

Na svačinku s ABB - 100Kč v rozvodnici UK600

V každém zakoupeném balení vybraného typu rozvodnice UK600* naleznete poukázku Sodexo Gastro Pass v hodnotě 100 Kč.

Ekolamp - zpravodaj únor 2021

V novém čísle Zpravodaje vám mimo jiné Ekolamp představí loňské výsledky sběru, zopakuje nejdůležitější změny, které s sebou přináší nová legislativa a seznámí s metodickým pokynem Ministerstva životního prostředí, který se týká viditelného příspěvku na recyklaci.

OTEVÍRACÍ DOBA PROSINEC 2020 - LEDEN 2021

Změněná otevírací doba během Vánoc a po Novém roce ! 

Přejeme všem svým zákazníkům a obchodním partnerům krásné Vánoce a v Novém roce mnoho osobních i pracovních úspěchů!

Ekolamp - zpravodaj říjen 2020

Co mimo jiné přinese nový zákon o výrobcích s ukončenou životností

Přijmeme zaměstnance na pozici: Prodejce / Řidič

Hledáme zaměstnance na pozici prodejce / řidič. Práce ve skladu elektorinstalačního materiálu. Příprava a rozvoz zboží dodávkou na pravidelných trasách ve východočeském kraji. Obsluha zákazníků na prodejně.

Ekolamp - zpravodaj srpen 2020

Vážení a milí přátelé,

V médiích proběhla zpráva, že se omezuje zpětný odběr elekrozařízení určité značky ze sběrných dvorů. V této souvislosti bychom Vás chtěli ubezpečit, že EKOLAMP ze všech míst své sběrné sítě odveze veškerá vysloužilá elektrozařízení ze skupin 3, 4 a 5, a to bez ohledu na výrobce elektrozařízení.