Úvod Doprava a platba

Doprava a platbaZboží doručujeme pouze po celém území České republiky!!!

V případě zájmu o dodání zboží na Slovensko, nám prosím zašlete poptávku na email obchod@elektrohartman.cz a my Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Způsoby dopravy a ceník:

Při koupi zboží jsou za poštovné a balné účtovány následující poplatky:

 - Česká pošta - balík do ruky do 30 kg................ 130,- Kč
 - Česká pošta - 
balík na poštu do 30 kg.............. 130,- Kč
 - DPD - 
přeprava balíků do 30 kg......................... 130,- Kč
 - Gebrüder Weiss - nadrozměrné zásilky 30 - 50 kg......... 490,- Kč + za každých započtených 50 kg je účtován příplatek 155,- Kč.

Příplatkové služby:
Platba dobírkou................. 40,- Kč

DOPRAVA ZDARMA po ČR při objednávce nad 5000 Kč včetně DPH!!!


Podmínky pro získání dopravy zdarma:
 - Zásilka nepřesáhne 30 kg a maximální délka balíku je 2 m
 - Zboží není nadrozměrného charakteru
 - Doprava zdarma se týká České pošty (balík do ruky do 30 kg a balík na poštu do 30 kg) a přepravní společnosti DPD (balík do 30 kg)
 - Kupující zaplatí objednávku bankovním převodem, nebo online přes platební bránu GoPay
 - Při platbě dobírkou, bude účtován poplatek ve výši 40,- Kč

*Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH!!!

Platební metody:


 - Dobírkou – tj. peníze za zboží platí Kupující až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště, úhrada kupní ceny je podmínkou předání zboží.

 - Bankovním převodem
 - po obdržení objednávky (návrhu na uzavření kupní smlouvy) zašle prodávající kupujícímu výši kupní ceny, číslo účtu a variabilní symbol platby. Zboží zaplatí Kupující na bankovní účet prodávajícího před odesláním zboží, v opačném případě nebude zboží odesláno popř. předáno. Tento způsob úhrady kupní ceny je považován za zálohovou platbu na kupní cenu. Okamžikem připsání platby na účet Prodávajícího je závazek Kupujícího uhradit kupní cenu splněn. 

 - Platbou on-line platební kartou - tento způsob úhrady probíhá prostřednictvím platební brány GoPay, do které je Kupující po dokončení objednávky přesměrován. Kupujícímu je poskytnuta možnost plně se seznámit s nabízenými platebními metodami před provedením platby. Po provedení výběru preferované platební metody (bez nutnosti předchozí registrace v platebním systému GoPay) je Kupující přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů (podle vybrané platební metody) a k dokončení platby. Kupujícímu bude na jím zadanou emailovou adresu zaslán email s informacemi o průběhu platby. Po provedení platby jsou peníze ihned připsány na účet Prodávajícího. 

 - Bezhotovostní úhradou prostřednictvím platební karty při osobním odběru zboží na prodejně


 - Platbou v hotovosti při osobním odběru zboží na prodejně


 - Na daňový doklad
 pouze v případě uzavřené kupní smlouvy nebo rámcové kupní smlouvy, podrobnosti (splatnost, fakturační limit a další podrobnosti upraveny danou smlouvou).