chránič LFE-25-2-300A /OEZ:46397/
Kód produktu LFE-25-2-300A
Kód dodavatele OEZ:46397
EAN 8590125463979
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis chránič LFE-25-2-300A /OEZ:46397/
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 300 mA, 2pól, Inc 6 kA, typ A