Úvod Rozvaděčová technika Chrániče 6 kA chránič LFE-25-2-030A /OEZ:46395/
chránič LFE-25-2-030A /OEZ:46395/
Kód produktu LFE-25-2-030A
Kód dodavatele OEZ:46395
EAN kód 8590125463955
Výrobce OEZ
Skladem > 100 ks
 ks
Detailní popis
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 6 kA, typ A