chránič LFE-25-2-030A /OEZ:46395/
Kód produktu LFE-25-2-030A
Kód dodavatele OEZ:46395
EAN 8590125463955
Výrobce OEZ
Dostupnost Skladem
Detailní informace
Detailní popis chránič LFE-25-2-030A /OEZ:46395/
In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 30 mA, 2pól, Inc 6 kA, typ A