Jistič LTS-63D-1N /OEZ:42034/
| Kód produktu | LTS-63D-1N |
| Kód dodavatele | OEZ:42034 |
| EAN kód | 8590125420347 |
| Výrobce | OEZ |
| Na dotaz | |
Detailní popis
Jistič LTS-63D-1N /OEZ:42034/
In 63 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA Produkt je zařazen v následujících kategoriích