Jistič LTS-63D-1N /OEZ:42034/
Jistič LTS-63D-1N /OEZ:42034/
Kód produktu LTS-63D-1N
Kód dodavatele OEZ:42034
EAN 8590125420347
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-63D-1N /OEZ:42034/
In 63 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA