Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-63C-1N /OEZ:42023/
Jistič LTS-63C-1N /OEZ:42023/
Kód produktu LTS-63C-1N
Kód dodavatele OEZ:42023
EAN kód 8590125420231
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-63C-1N /OEZ:42023/
In 63 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA