Jistič LTS-63C-1N /OEZ:42023/
Jistič LTS-63C-1N /OEZ:42023/
Kód produktu LTS-63C-1N
Kód dodavatele OEZ:42023
EAN 8590125420231
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-63C-1N /OEZ:42023/
In 63 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA