Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-40D-1N /OEZ:42032/
Jistič LTS-40D-1N /OEZ:42032/
Kód produktu LTS-40D-1N
Kód dodavatele OEZ:42032
EAN kód 8590125420323
Detailní popis
Jistič LTS-40D-1N /OEZ:42032/
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA