Jistič LTS-40D-1N /OEZ:42032/
Jistič LTS-40D-1N /OEZ:42032/
Kód produktu LTS-40D-1N
Kód dodavatele OEZ:42032
EAN 8590125420323
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-40D-1N /OEZ:42032/
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA