Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-40C-1N /OEZ:42021/
Jistič LTS-40C-1N /OEZ:42021/
Kód produktu LTS-40C-1N
Kód dodavatele OEZ:42021
EAN kód 8590125420217
Detailní popis
Jistič LTS-40C-1N /OEZ:42021/
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA