Jistič LTS-40C-1N /OEZ:42021/
Jistič LTS-40C-1N /OEZ:42021/
Kód produktu LTS-40C-1N
Kód dodavatele OEZ:42021
EAN 8590125420217
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-40C-1N /OEZ:42021/
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA