Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-40B-1N /OEZ:42008/
Jistič LTS-40B-1N /OEZ:42008/
Kód produktu LTS-40B-1N
Kód dodavatele OEZ:42008
EAN kód 8590125420088
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-40B-1N /OEZ:42008/
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA