Jistič LTS-40B-1N /OEZ:42008/
Jistič LTS-40B-1N /OEZ:42008/
Kód produktu LTS-40B-1N
Kód dodavatele OEZ:42008
EAN 8590125420088
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-40B-1N /OEZ:42008/
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA