Jistič LTS-32C-1N /OEZ:42020/
| Kód produktu | LTS-32C-1N |
| Kód dodavatele | OEZ:42020 |
| EAN kód | 8590125420200 |
| Výrobce | OEZ |
| Na dotaz | |
Detailní popis
Jistič LTS-32C-1N /OEZ:42020/
In 32 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA Produkt je zařazen v následujících kategoriích