Jistič LTS-32C-1N /OEZ:42020/
Jistič LTS-32C-1N /OEZ:42020/
Kód produktu LTS-32C-1N
Kód dodavatele OEZ:42020
EAN 8590125420200
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-32C-1N /OEZ:42020/
In 32 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA