Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-25D-1N /OEZ:42030/
Jistič LTS-25D-1N /OEZ:42030/
Kód produktu LTS-25D-1N
Kód dodavatele OEZ:42030
EAN kód 8590125420309
Detailní popis
Jistič LTS-25D-1N /OEZ:42030/
In 25 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA