Jistič LTS-25D-1N /OEZ:42030/
Jistič LTS-25D-1N /OEZ:42030/
Kód produktu LTS-25D-1N
Kód dodavatele OEZ:42030
EAN 8590125420309
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-25D-1N /OEZ:42030/
In 25 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA