Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-16D-1N /OEZ:42028/
Jistič LTS-16D-1N /OEZ:42028/
Kód produktu LTS-16D-1N
Kód dodavatele OEZ:42028
EAN kód 8590125420286
Detailní popis
Jistič LTS-16D-1N /OEZ:42028/
In 16 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA