Jistič LTS-16D-1N /OEZ:42028/
Jistič LTS-16D-1N /OEZ:42028/
Kód produktu LTS-16D-1N
Kód dodavatele OEZ:42028
EAN 8590125420286
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-16D-1N /OEZ:42028/
In 16 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA