chránič In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A LMF-10B-1N-030A /OEZ:46663/
| Kód produktu | LMF-10B-1N-030A |
| Kód dodavatele | OEZ:46663 |
| EAN kód | 8590125466635 |
| Výrobce | OEZ |
| Skladem > 300 ks | |
Detailní popis
In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A Produkt je zařazen v následujících kategoriích