Úvod Rozvaděčová technika Chrániče 6 kA s nadproudovou spouští chránič In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A LMF-10B-1N-030A /OEZ:46663/
chránič In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A LMF-10B-1N-030A /OEZ:46663/
Kód produktu LMF-10B-1N-030A
Kód dodavatele OEZ:46663
EAN kód 8590125466635
Výrobce OEZ
Skladem > 300 ks
 ks
Detailní popis
In 10 A, Ue AC 230 V, charakteristika B, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A