Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-63B-1N /OEZ:42010/
Jistič LTS-63B-1N /OEZ:42010/
Kód produktu LTS-63B-1N
Kód dodavatele OEZ:42010
EAN kód 8590125420101
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-63B-1N /OEZ:42010/
In 63 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA