Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-50D-1N /OEZ:42033/
Jistič LTS-50D-1N /OEZ:42033/
Kód produktu LTS-50D-1N
Kód dodavatele OEZ:42033
EAN kód 8590125420330
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-50D-1N /OEZ:42033/
In 50 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA