Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-40C-3N /OEZ:42150/
Jistič LTS-40C-3N /OEZ:42150/
Kód produktu LTS-40C-3N
Kód dodavatele OEZ:42150
EAN kód 8590125421504
Detailní popis
Jistič LTS-40C-3N /OEZ:42150/
In 40 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA