Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-40B-3N /OEZ:42139/
Jistič LTS-40B-3N /OEZ:42139/
Kód produktu LTS-40B-3N
Kód dodavatele OEZ:42139
EAN kód 8590125421399
Detailní popis
Jistič LTS-40B-3N /OEZ:42139/
In 40 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA