Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-32C-3N /OEZ:42149/
Jistič LTS-32C-3N /OEZ:42149/
Kód produktu LTS-32C-3N
Kód dodavatele OEZ:42149
EAN kód 8590125421498
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-32C-3N /OEZ:42149/
In 32 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA