Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-25D-3N /OEZ:42159/
Jistič LTS-25D-3N /OEZ:42159/
Kód produktu LTS-25D-3N
Kód dodavatele OEZ:42159
EAN kód 8590125421597
Detailní popis
Jistič LTS-25D-3N /OEZ:42159/
In 25 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika D, 3+N-pól, Icn 10 kA