Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-25C-3N /OEZ:42148/
Jistič LTS-25C-3N /OEZ:42148/
Kód produktu LTS-25C-3N
Kód dodavatele OEZ:42148
EAN kód 8590125421481
Detailní popis
Jistič LTS-25C-3N /OEZ:42148/
In 25 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA