Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-25B-3N /OEZ:42137/
Jistič LTS-25B-3N /OEZ:42137/
Kód produktu LTS-25B-3N
Kód dodavatele OEZ:42137
EAN kód 8590125421375
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-25B-3N /OEZ:42137/
In 25 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA