Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-20B-3N /OEZ:42136/
Jistič LTS-20B-3N /OEZ:42136/
Kód produktu LTS-20B-3N
Kód dodavatele OEZ:42136
EAN kód 8590125421368
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-20B-3N /OEZ:42136/
In 20 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA