Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-16D-3N /OEZ:42157/
Jistič LTS-16D-3N /OEZ:42157/
Kód produktu LTS-16D-3N
Kód dodavatele OEZ:42157
EAN kód 8590125421573
Detailní popis
Jistič LTS-16D-3N /OEZ:42157/
In 16 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika D, 3+N-pól, Icn 10 kA