Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-16C-3N /OEZ:42146/
Jistič LTS-16C-3N /OEZ:42146/
Kód produktu LTS-16C-3N
Kód dodavatele OEZ:42146
EAN kód 8590125421467
Detailní popis
Jistič LTS-16C-3N /OEZ:42146/
In 16 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA