Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-16B-3N /OEZ:42135/
Jistič LTS-16B-3N /OEZ:42135/
Kód produktu LTS-16B-3N
Kód dodavatele OEZ:42135
EAN kód 8590125421351
Detailní popis
Jistič LTS-16B-3N /OEZ:42135/
In 16 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika B, 3+N-pól, Icn 10 kA