Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-10D-3N /OEZ:42155/
Jistič LTS-10D-3N /OEZ:42155/
Kód produktu LTS-10D-3N
Kód dodavatele OEZ:42155
EAN kód 8590125421559
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-10D-3N /OEZ:42155/
In 10 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika D, 3+N-pól, Icn 10 kA