Úvod Rozvaděčová technika Jističe do 63 A 10 kA Jistič LTS-10C-3N /OEZ:42144/
Jistič LTS-10C-3N /OEZ:42144/
Kód produktu LTS-10C-3N
Kód dodavatele OEZ:42144
EAN kód 8590125421443
Výrobce OEZ
Na dotaz
 ks
Detailní popis
Jistič LTS-10C-3N /OEZ:42144/
In 10 A, Ue AC 230/400 V / DC 180 V, charakteristika C, 3+N-pól, Icn 10 kA