Jistič LTS-10B-1N /OEZ:42002/
| Kód produktu | LTS-10B-1N |
| Kód dodavatele | OEZ:42002 |
| EAN kód | 8590125420026 |
| Výrobce | OEZ |
| Na dotaz | |
Detailní popis
Jistič LTS-10B-1N /OEZ:42002/
In 10 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA Produkt je zařazen v následujících kategoriích