Úvod Novinky Přijmeme zaměstnance na pozici: Prodejce / Skladník

Přijmeme zaměstnance na pozici: Prodejce / Skladník

20.05.2021 00:00

Hledáme zaměstnance na pozici prodejce / skladník. Práce ve skladu elektorinstalačního materiálu. Obsluha zákazníků na prodejně. Příprava zboží pro zákazníky.

Náplň práce:

  •         prodej zboží
  •         expedice zboží
  •         komunikace se zákazníky

Požadavky:

  •         výuční list / SŠ vzdělání
  •         základní znalost práce na PC
  •         dobrá fyzická kondice
  •         morální bezúhonnost
  •         příjemné vystupování

Výhodou:

  •         praxe či vzdělání v oboru elektro
  •         zkušenosti při manipulaci a skladování materiálu
  •         řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík

Nabízíme:

  •         zázemí stabilní firmy
  •         příspěvek na stravování
  •         jednosměnný provoz
  •         nákup zboží za zvýhodněnou cenu
  •         po zapracování smlouva na dobu neurčitou

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Své životopisy s případným motivačním dopisem zasílejte na email: elektro@elektrohartman.cz, nebo volejte na tel. č.: +420 491 457 261.