Úvod Novinky Hledáme zaměstnance na pozici: prodejce / technik v oboru elektro / obchodní zástupce

Hledáme zaměstnance na pozici: prodejce / technik v oboru elektro / obchodní zástupce

20.11.2019 15:53

Sháníme mezi sebe kolegu či kolegyni pro prodej zboží. Praxe či vzdělání v oboru elektro výhodou..

Náplň práce:

  • prodej zboží
  • komunikace se zákazníky

Požadavky:

  • výuční list / SŠ vzdělání
  • morální bezúhonnost
  • příjemné vystupování
  • praxe či vzdělání v oboru elektro

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • příspěvek na stravování
  • jednosměnný provoz
  • nákup zboží za zvýhodněnou cenu
  • po zapracování smlouva na dobu neurčitou

Sháníme mezi sebe kolegu či kolegyni, který je ochotný pracovat a zákazníci mu nebudou na obtíž. Ano, všichni máme "svůj den" a tak v tento den se nemusíš usmívat, ale měla by to být výjimka a ne pravidlo. Nepožadujeme striktně vyučení v oboru elektro, ale měl bys být technicky založený a elektrikou aspoň "políbený", tzn. umět si třeba i sám něco zapojit, rozeznat jistič od chrániče a hlavně ochotný se učit "za pochodu". Jelikož je zákazníkům potřeba vytisknout doklad, tak by pro tebe neměl být problém se naučit v našem účetním systému, zboží tam najít, vytvořit doklad a vytisknout dodací list či prodejku. Sklad máme rozlehlý, občas se stačí otočit pro krabičku přímo za tebou, ale občas musíš doběhnout až na druhý konec a donést něco těžšího. Stejně tak se naučit s převíječkou a odmotat požadovanou délku kabelu apod.

Otázky, které si možná kladeš :
Jaká je pracovní doba ? Otevírací doba je od 6.30 - 16:00. Poslední zákazníky nevyhazujeme, může se tedy stát, že do 16:30. Prodejci se však střídají a je o domluvě, zda přijdeš o hodinku později a budeš zavírat, nebo přijdeš hned ráno a budeš moc dříve odejít.

Stihnu se najíst ? Ano, dopoledne se vystřídáte ve zcela nové kuchyňce na svačinu a v poledne zase na oběd. Je na tobě, zda si přineseš své jídlo, zaběhneš vedle do restaurace či vyrazíš do jídelny, kde se dá najíst za slušné peníze.

Jaký budu mít plat ? Plat se odvíjí od vykonané práce. Tudíž je nastaven základ a k němu odměny, ale to bychom vše probrali na osobním pohovoru.

Mám kam růst ? Ano, pokud budeš extra šikovný a technicky založený, ochotný se učit, tak bude i kam se posunout :-) Nicméně nejsme velká organizace a potřebujeme zaměstnance, kteří zastanou více pozic a "pokosí" vše, co se jim podaří :-)

Jsi opravdový technik v oboru a místo prodeje přes pult bys dokázal osobně navštívit naše zákazníky, kontaktovat nové zákazníky, udělat nabídku a reagovat na jejich požadavky? Tak neváhej, pošli životopis, zavolej či přijď osobně a určitě si promluvíme.

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Své životopisy s případným motivačním dopisem zasílejte na email: elektro@elektrohartman.cz, nebo volejte na tel. č.: +420 491 457 261.