Jistič LTS-32D-1N /OEZ:42031/
Jistič LTS-32D-1N /OEZ:42031/
Kód produktu LTS-32D-1N
Kód dodavatele OEZ:42031
EAN 8590125420316
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-32D-1N /OEZ:42031/
In 32 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA