Jistič LTS-16B-1N /OEZ:42004/
Jistič LTS-16B-1N /OEZ:42004/
Kód produktu LTS-16B-1N
Kód dodavatele OEZ:42004
EAN 8590125420040
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-16B-1N /OEZ:42004/
In 16 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika B, 1+N-pól, Icn 10 kA