Jistič LTS-13D-1N /OEZ:42027/
Vaše cena
Cena bez DPH
Kód produktu
LTS-13D-1N
Kód dodavatele
OEZ:42027
EAN
Výrobce
OEZ
Dostupnost
Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-13D-1N /OEZ:42027/
In 13 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA