Jistič LTS-13C-1N /OEZ:42016/
Jistič LTS-13C-1N /OEZ:42016/
Kód produktu LTS-13C-1N
Kód dodavatele OEZ:42016
EAN 8590125420163
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-13C-1N /OEZ:42016/
In 13 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika C, 1+N-pól, Icn 10 kA