Jistič LTS-10D-1N /OEZ:42026/
Jistič LTS-10D-1N /OEZ:42026/
Kód produktu LTS-10D-1N
Kód dodavatele OEZ:42026
EAN 8590125420262
Výrobce OEZ
Dostupnost Na dotaz
Detailní informace
Detailní popis Jistič LTS-10D-1N /OEZ:42026/
In 10 A, Ue AC 230 V / DC 60 V, charakteristika D, 1+N-pól, Icn 10 kA